KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9467272
nr 946 7272
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad. Johansson -30, stadsmotiv, 20x23
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:25:15
26/2 23:31:39
200 kr
2/3 19:20:15